آلیاژ اینکونل

آلیاژ اینکونل دسته ای از سوپر آلیاژهای پایه نیکل بوده که در شرایط کاری دما و فشار بالا دارای مقاومت خوبی در برابر خوردگی و اکسیداسیون می باشند. این آلیاژ در محدوده وسیعی از دماها استحکام خود را حفظ کرده و از دست نمی دهد، به همین دلیل در شرایطی که آلومینیوم و فولاد های زنگ نزن به دلیل وقوع خزش در دماهای بالا قابل استفاده نیستند، آلیاژ اینکونل بهترین انتخاب می باشد. آلیاژ اینکونل 600 دارای ترکیب شیمیایی %72 نیکل، %14-17 کروم، %0.15 کربن، %1 منگنز، %0.5 سیلیسیوم، %0.5 مس و %0.015 گوگرد می باشد. آلیاژ اینکونل 600 دارای عنصر پایه نیکل بوده که این عنصر باعث خواص مقاومت در برابر خوردگی، خواص مکانیکی عالی مقاومت عالی در دمای بالا و جوشکاری آسان را در این آلیاژ بهبود می بخشد.

اینکونل 718 شامل ترکیب شیمیایی %55-50 نیکل، %21-17 کروم، %3.3-2.8 مولیبدن، %0.35 منگنز، %0.35 سیلیسیوم و %0.08 کروم تشکیل شده است. اینکونل 718 دارای نیکل کمتری نسبت به اینکونل 600 بوده ولی دارای مقدار بیشتری کروم می باشد. آلیاژ اینکونل 718 دارای استحکام دهی توسط فاز گاما دبل پرایم، همچنین دارای قابلیت جوشکاری خوب می باشند. به طور کلی آلیاژهای اینکونل به دلیل دارا بودن عنصر نیکل بالا، از مقاومت به حرارت، فشار و خوردگی بالایی برخوردار هستند.

 

اینکونل 625 شامل ترکیب شیمیایی %71-58 نیکل، %23-21 کروم، %10-8 مولیبدن، %5 آهن و حدود %3.5 از دیگر عناصر تشکیل شده است. اینکونل 625 دارای نیکل کمتری نسبت به اینکونل 600 بوده ولی دارای مقدار بیشتری کروم می باشد. از کاربردهای اینکونل 625 می توان مقاومت به اسید و قابلیت جوشکاری خوب را نام برد. به طور کلی آلیاژهای اینکونل به دلیل دارا بودن عنصر نیکل بالا، از مقاومت به حرارت، فشار و خوردگی بالایی برخوردار هستند.

 

قیمت آلیاژ اینکونل

به علت نواسانات بازار برای اطلاع دقیق از قیمت این محصول با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند. همچنین می توانید برای مشاهده لیست قیمت آلیاژ اینکونل در دو مقطع گرد و ورق از صفحه قیمت فولاد آلیاژی دیدن فرمایید.

خرید آلیاژ اینکونل

برای خرید “آلیاژ اینکونل” و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت بروز این فولاد با شماره های درج شده تماس بگیرید.

شماره تماس:

021

66603335
66656277-9

تجارت آلیاژ پیشرو


راهنمای خرید مشتریان

رویه سفارش و خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(ورق)، جنس(اینکونل)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید. 

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.