آلیاژ مونل

آلیاژ مونل از دسته آلیاژهای خاص و سوپر آلیاژها بوده که یک آلیاژ پایه نیکل می باشد. ترکیب شیمیایی آلیاژ مونل شامل %63 نیکل، %34-28 مس، %2.5 آهن، %2 منگنز، %0.3 کربن، %0.35 سیلیسیوم و %0.024 کربن می باشد. یکی از بهترین کاربردهای آلیاژ مونل 400، حفظ مقاومت مکانیکی آن در محدوده دمایی فوق سرد تا 550 درجه سانتیگراد می باشد. تنها تعداد خاصی از آلیاژها و سوپرآلیاژها در مقابل خوردگی ناشی از تماس با اسید هیدرو فلوئوریک و فلوئورین دارای مقاومت هستند که مونل 400 یکی از این آلیاژهاست.

 

کاربرد آلیاژ مونل

این الیاژ مقاومت به خوردگی بالایی در آب دریا، نمک های طبیعی و نمک های بازی دارد. به همین دلیل است که مونل 400 به عنوان اصلی ترین گزینه برای ساخت وسایل و تجهیزاتی که با آب دریا در ارتباط هستند به کار می رود.

قیمت آلیاژ مونل

فولاد آلیاژی ck45 را با توجه به اینکه یکی از پرکاربردترین هاست می توان از نظر قیمت آنرا یکی از مناسب ترین فولادهای موجود در بازار دانست. به علت نواسانات بازار برای اطلاع دقیق از قیمت این محصول با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند. همچنین می توانید برای مشاهده لیست قیمت آلیاژ مونل در دو مقطع گرد و ورق از صفحه قیمت فولاد آلیاژی دیدن فرمایید.

خرید آلیاژ مونل

برای خرید “آلیاژ مونل” و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت فولاد مونل با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

شماره تماس:

021

66603335
66656277-9

تجارت آلیاژ پیشرو ارائه دهنده انواع فولاد های آلیاژی


راهنمای خرید مشتریان

رویه سفارش و خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(ورق)، جنس(مونل)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید. 

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.