لوله استیل 316

لوله زنگ نزن 316 از خانواده لوله های استنلس استیل می باشد.  لوله های زنگ نزن با نام انگلیسی آنها یعنی استنلس استیل نیز معروف می باشند. همچنین این آلیاژ با نام نگیر به معنای نداشتن خاصیت مغناطیسی معروف می باشد. استحکام کششی لوله زنگ نزن 316 معادل ksi 83 می باشد. از لوله زنگ نزن 316 یا همان لوله استنلس استیل 316 برای کاربردهایی که نیاز به سختی، استحکام و مقاومت به خوردگی بالایی دارند استفاده می شود. خواص مکانیکی فولاد 316 به شرح زیر می باشد:

سختی راکول: 79 HRA

سختی برینل: 146 HB

مدول الاستیسیته : 164 گیگاپاسکال

جدول آنالیز استیل 316

در جدول ترکیب شیمیایی این فولاد عنصر کروم با میزان %18.5-16.5 دارای بیشترین مقدار و گوگرد با %0.015 دارای کمترین مقدار می باشد.

ترکیبات شیمیایی لوله استیل 316

برای محاسبه وزن تقریبی استیل 316 می توانید از محاسبه گر وزن فولادها استفاده کنید.

 

کاربرد لوله 316

لوله 316 در صنایع نفت و پتروشیمی، غذایی و دارویی کاربرد دارد.

خرید لوله 316

برای خرید “لوله استیل 316″ و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت لوله 316

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت لوله 316 با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

برای مشاهده قیمت های مربوط به تمامی فولاد ها می توانید از صفحه مربوط به قیمت فولادها دیدن فرمایید.

021-66603335

تجارت آلیاژ


راهنمای خرید مشتریان

رویه خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(میلگرد)، جنس(استیل 316)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.