وله استیل نسوز 309

لوله نسوز 309 از خانواده لوله های استنلس استیل بوده که در استاندارد DIN آلمان با نام لوله نسوز 1.4828 معروف می باشد. همچنین لوله نسوز 309 با نام لوله X15CrNiSi-20-12 در میان فولاد ها شناخته می شود. لوله نسوز 309 دارای سختی  223HB می باشد.

 

جدول آنالیز استیل 309

همانطور که میبینیم در آنالیز ترکیب شیمیایی فولاد نسوز 309 بیشترین عنصر به کار رفته کروم می باشد کمترین آن فسفر می باشد.

ترکیبات شیمیایی لوله استیل 309

برای محاسبه وزن تقریبی استیل 309 می توانید از محاسبه گر وزن فولادها استفاده کنید.

 

کاربرد لوله نسوز 309

لوله 309 با توجه به خواص مقاومت در برابر حرارتی که دارد برای کاربردهایی نظیر استفاده در پوشش و اجزای کوره ها، استفاده در موتور هواپیما، مبدل های حرارتی، قطعات اگزوز خودرو و… استفاده می شود.

 

خرید لوله نسوز 309

برای خرید “لوله استیل 309″ و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت لوله 309

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت لوله 309 با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

برای مشاهده قیمت های مربوط به تمامی فولاد ها می توانید از صفحه مربوط به قیمت فولادها دیدن فرمایید.

021-66603335

تجارت آلیاژ پیشرو


راهنمای خرید مشتریان

رویه خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(لوله)، جنس(استیل 309)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لجاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرجله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.