ورق دریایی A36

ورق دریایی فولادی منحصر بفرد است. این ورق در دو استاندارد LR-A , GL-A عرضه میشود. این ورق توسط شرکت های داخلی و خارجی تولید میشود و با توجه به ترکیب خاص خود  مقاومت بسیار بالایی در مقابل آب شور دریا دارند. این ورق از دسته بندی ورق های ضد سایش است. این ورق در استاندارد ایالات متحده آمریکا با نام A36 شناخنه میشود.

 

ترکیبات شیمیایی ورق دریایی

C% Si% Mn% P% S% Cr% Mo% Ni% V% Nb%
0.18 0.5 0.9 – 1.6 0.04 0.04 0.2 0.08 0.4 0.05 0.02 – 0.05

 

کاربرد ورق A36

ورق دریایی برای ساخت بدنه کشتی های تجاری .تفریحی و نظامی میباشد. این ورق در کلیه ادوات دریایی اعم از ساخت کشی، لندینگ گراف ،یدک کش ،بارج ،دبه، فانوس های دریایی،ساختار کف اسکله های دریایی، سکو های نفتی و سازه های صنایع نفت که در تماس با آب شور دریاست کاربرد دارد.

قیمت ورق A36

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت ورق A36 با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

برای مشاهده قیمت های مربوط به تمامی فولاد ها می توانید از صفحه مربوط به قیمت فولادها دیدن فرمایید.

خرید ورق دریایی A36

برای خرید “ورق A36” و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

امکان ثبت سفارش آنلاین نیز وجود دارد. چنانچه با این روش مایل به ثبت سفارش هستید نوع متریال، مقاطع، شماره تماس و مقدار مورد نظر خود را برای پشتیبانی ما ارسال کنید تا بخش فروش با شما تماس بگیرند.

راهنمای خرید این ورق پایان متن ذکر شده است.

شماره تماس:

021

66603335
66656277-9

شرکت تجارت آلیاژ پیشرو

ارائه دهنده انواع فولاد های آلیاژی


 

راهنمای خرید مشتریان

رویه سفارش و خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(ورق)، جنس(ورق دریایی A36)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید. 

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لجاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرجله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.