صنایع مواد غذایی، دارویی و تجهیزات پزشکی

بهداشت و ایمنی در این صنایع از اولویت بسیار بالایی برخوردار است و اصولا کلیه ماشین آلات و تجهیزات از جنس‌های مختلف استنلس استیل مانند 430 ، 420 و یا فولاد ضدزنگ 304 و 316 ساخته می‌شوند که امکان ترکیب با مواد یا زنگ زدگی در آن‌ها وجود نداشته باشد. البته در مواردی که کلر یکی از عناصر محصولات اصلی این صنایع باشد، از برونز و یا فولادهای آلیاژی دیگر استفاده می‌شود. شرکت تجارت آلیاژ انواع ورق، لوله و میلگرد استنلس استیل را در ابعاد مختلف از برندهای اروپای غربی وارد می‌کند که یکی از مهمترین آن‌ها برند Thyssenkrupp آلمان می‌باشد.

راهنمای خرید فولاد های پرکاربرد در صنایع غذایی و پزشکی در پایان متن ذکر شده است و همواره می توانید ۲۴ ساعته از طریق پشتبیانی آنلاین سایت و تا پایان ساعت اداری از طریق شماره های ذکر شده اطلاعات محصول خود را یه کارشناسان ما اعلام کنید.

شماره تماس:

021-67212

برای اطلاع از قیمت فولاد ها و استیل های صنایع ساختمانی میتوانید به صفحه قیمت فولاد و قیمت استیل مراجعه کنید.


راهنمای خرید مشتریان

رویه خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(میلگرد)، جنس(فولاد 1.2210)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.