آلیاژ هاینس HR 160

آلیاژ هاینس HR 160

آلیاژ هاینس HR 160 در انواع میلگرد، لوله و ورق تولید می شود و در برابر خوردگی‌هایی که در دماهای بالا رخ میدهند از مقاومت ویژه ای برخوردار است. برای مثال این آلیاژ در برابر سولفیداسیون و حمله های ناشی از مواد کلریدی مقاومت خوبی دارد.

سرفصل‌ها

معرفی آلیاژ هاینس HR 160

آلیاژ هاینس HR 160 یکی از بهترین گزینه های موجود برای بکار گیری در محیط های خورنده می باشد. همچنین این آلیاژ در برابر حرارت مقاوم است و میتوان از آن دیر محیط های گرم نیز استفاده کرد.

ترکیبات شیمیایی

نیکل: مقدار باقیمانده (مقادیر عناصر دیگر را با یکدیگر جمع کنید و عدد بدست آمده را از 100 درصد کم کنید؛ آنگاه مقدار نیکل بدست می آید)

کبالت: در کمترین حالت 27.0 درصد و در بیشترین حالت 32.0 درصد

کروم: در کمترین حالت 26.0 درصد و در بیشترین حالت 29.0 درصد

آهن: در بیشترین حالت 3.5 درصد

سیلیسیم: در کمترین حالت 2.4 درصد و در بیشترین حالت 3.0 درصد

منگنز: در بیشترین حالت 1.0 درصد

مولیبدن: در بیشترین حالت 0.70 درصد

تیتانیوم: در کمترین حالت 0.20 درصد و در بیشترین حالت 0.60 درصد

مس: در بیشترین حالت 0.50 درصد

تنگستن: در بیشترین حالت 0.50 درصد

دیگر عناصر: در بیشترین حالت 0.30 درصد

آلومینیوم: در بیشترین حالت 0.40 درصد

نیوبیوم و تانتال: در بیشترین حالت 0.15 درصد

کربن: در کمترین حالت 0.02 درصد و در بیشترین حالت 0.10 درصد

گوگرد: در بیشترین حالت 0.02 درصد

فسفر: در بیشترین حالت 0.03 درصد

خواص مکانیکی آلیاژ هاینس HR 160 (مقادیر در کمترین حالت یا مینیمم مقدار هستند)

استحکام کششی:  90k psiیا 620 Mpa

افزایش طول نسبی: 60 درصد

قیمت و خرید آلیاژ هاینس HR 160

به دلیل نوسانات دلار و محدود بودن این نوع آلیاژ در بازار (امکان ثبت سفارش و تامین آن از اروپا توسط شرکت تجارت آلیاژ وجود دارد) برای اطلاع از قیمت آلیاژ هاینس HR 160 و مشاوره با کارشناسان قبل از خرید، با شماره تماس‌های درج شده بر روی سایت تجارت آلیاژ تماس بگیرید.

آلیاژ هاینس HR 160

به منظور ثبت سفارش و خرید این محصول از طریق شماره‌ تماس‌های درج شده و چت آنلاین می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

شما همواره میتوانید ۲۴ ساعته از طریق پشتبیانی آنلاین سایت و تا پایان ساعت اداری از طریق شماره های ذکر شده اطلاعات محصول خود را یه کارشناسان ما اعلام کنید.

شماره تماس:

021-67212

شرکت تجارت آلیاژ پیشرو

راهنمای خرید مشتریان

رویه سفارش و خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا، جنس(آلیاژ هاینس HR 160)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.


محصولات مشابه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.