استیل SMO 654

استیل SMO 654

استیل 654 SMO یک فولاد ضد زنگ آستنیتی با آلیاژ بالا است که برای استفاده در آب دریا و سایر موارد حاوی کلرید ساخته شده است. این فولاد در مقاطع  ورق، لوله و میلگرد تولید شده است. استیل 654 SMO مقاومت عالی در برابر خوردگی حفره‌ای، شکافی و مقاومت بالا در برابر خوردگی عمومی دارد.

سرفصل‌ها

معرفی استیل SMO 654

ماشینکاری استیل 654 SMO تا حدودی سخت تر از ماشینکاری آلیاژ های ضد زنگ آستنیتی است. در واقع ترکیب شیمیایی آن باعث میشود تا ماشینکاری آلیاژ سخت تر شود. همچنین سخت تر شدن ماشینکاری آلیاژ به این معنا است که سایش ابزار برش بسیار بیشتر است (وسایل برش به سرعت کند میشوند)؛ اما ماشینکاری آلیاژ های ضد زنگ آستنیتی معمولی اینگونه نیست و ابزار برش به راحتی کند نمیشوند. اما سوال اینجاست که در حین ماشینکاری این آلیاژ باید به چه مواردی توجه کنیم؟

 • برای ایجاد اصطکاک کمتر(گرمای کمتر) و همچنین کاهش دشواری فعالیت، باید از ابزار های بسیار تیز استفاده کنید.
 • استفاده از مواد خنک کننده باعث میشود تا طول عمر ابزار برش افزایش یابد.

ماشینکاری 

همانطور که میدانید؛ فولاد های ضد زنگ مختلف از نظر سهولت ماشینکاری رتبه بندی میشوند. در این رتبه بندی فولاد های ضد زنگی که دارای رتبه(رقم) بالاتری هستند؛ ماشینکاری راحت تری دارند. اگر نگاهی به این رتبه بندی بیندازید؛ متوجه  میشوید که فولاد ضد زنگ 654 SMO نسبت به فولاد 4404 ماشینکاری سخت تری دارد.

تراشکاری فولاد ضد زنگ 654 SMO

 • دستگاه و دیگر ابزار راه اندازی باید سخت (Rigid) باشند.
 • از کاربید گرید M20-M25 یا P20-P25 استفاده کنید.
 • همواره از مایع خنک کننده (آب صابون) استفاده کنید.
 • از کمترین شعاع دماغه استفاده کنید تا لرزش ها به حداقل برسد.

فرزکاری

 • از کوتاهترین طول ممکن قطعه کار استفاده کنید.
 • از ایجاد برش در سوراخ ها و حفره ها خودداری کنید.
 • از تمیز بودن و نبود هیچگونه براده بر روی قطعه کار مطمئن شوید.

داخل تراشی(مته کاری)

 • استفاده از مواد خنک کننده(آب صابون) فراموش نشود.
 • توجه داشته باشید که دستگاه باید بدون هیچ گونه لرزش(که باعث ایجاد خطا می شوند) باشد.

شیار زنی فولاد زد زنگ 654 SMO

 • برای رسیدن به بهترین نتیجه از روش تغذیه جزئی استفاده کنید.
 • برای انجام شیار تراشی سرعت برش دستگاه را 30 درصد کاهش دهید.
 • از مایع خنک کننده استفاده کنید.

قیمت و خرید استیل SMO 654

به دلیل نوسانات قیمت دلار و محدود بودن این نوع آلیاژ در بازار (امکان ثبت سفارش و تامین آن از اروپا توسط شرکت تجارت آلیاژ وجود دارد) برای اطلاع از قیمت استیل 654 SMO و مشاوره با کارشناسان قبل از خرید، با شماره تماس‌های درج شده بر روی سایت تجارت آلیاژ تماس بگیرید.

به منظور ثبت سفارش و خرید این محصول از طریق شماره‌ تماس‌های درج شده و چت آنلاین می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

شما همواره میتوانید ۲۴ ساعته از طریق پشتبیانی آنلاین سایت و تا پایان ساعت اداری از طریق شماره های ذکر شده اطلاعات محصول خود را یه کارشناسان ما اعلام کنید.

شماره تماس:

021-67212

شرکت تجارت آلیاژ پیشرو

راهنمای خرید مشتریان

رویه سفارش و خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا، جنس(استیل SMO 654)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.


محصولات مشابه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.