صنایع هوایی، دریایی و ریلی

باتوجه به اهمیت فوق العاده بالای صنایع هوایی و دریایی به عنوان مسیرهای استراتژیک حمل و نقل و همچنین تکنولوژی پیشرفته این صنایع که در اختیار معدود کشورهای جهان وجود دارد، یکی از اقدامات بنیادین در خودکفایی کشور در این حوزه مربوط به تولید و یا تأمین متریال¬های خاص مورد استفاده در ساخت انواع هواپیما، بالگرد، کشتی و قایق و انواع واگن و لوکوموتیو می¬باشد که باید در عین انعطاف پذیری دارای مقاومت استحکامی بسیار بالایی نیز باشد. فولادهای با کد استانداردی 1.6582 و استنلس استیل¬های داپلکس با کد 1.4462 و همچنین شرکت تجارت آلیاژ با بهره گیری از تیم مجرب بازرگانی خود می¬تواند اقدام به تأمین متریال¬های خاص این صنایع از بهترین برندهای فولاد دنیا نماید.

راهنمای خرید فولاد های پرکاربرد در صنعت هوایی، زمینی و دریایی در پایان متن ذکر شده است و همواره می توانید ۲۴ ساعته از طریق پشتبیانی آنلاین سایت و تا پایان ساعت اداری از طریق شماره های ذکر شده اطلاعات محصول خود را یه کارشناسان ما اعلام کنید.

شماره تماس:

021-67212

برای اطلاع از قیمت فولاد ها و استیل های صنایع ساختمانی میتوانید به صفحه قیمت فولاد و قیمت استیل مراجعه کنید.


راهنمای خرید مشتریان

رویه خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(میلگرد)، جنس(فولاد 1.2210)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.