محصولات فولادی استفاده شده در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، بسیار متغیر است و می تواند شامل لوله های کربن استیل، لوله های استنلس استیل، لوله های ASTM A53، لوله های ASTM A106 که جزو لوله های بدون درز می باشد و همچنین لوله های تهیه شده از آلیاژ کروم- مولیبدن است، باشد.

صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی

یکی از بزرگترین مصرف کنندگان فولادهای آلیاژی در کشور این صنعت عظیم و استراتژیک می باشد که به دلیل استفاده بسیاری از پکیج ها، تجهیزات مکانیکی ثابت و دوار، اسکیدهای ابزار دقیق و سیستم پایپینگ در این صنعت، انواع ورق ها، لوله ها و میلگردها مورد استفاده قرار می گیرد. در بخش فرآیندی این صنایع عمدتا از متریال مقاوم به خوردگی و در بخش های دیگر از متریال ساختمانی استفاده می شود. به جهت مسائل ایمنی و اهمیت کیفیت محصولات مورد درخواست این صنعت و Specification سطح بالا، محصولات درخواستی این صنعت از برندهای اروپایی با گواهی اصل و گزارش آزمایشگاه تأمین می گردد. از آنجایی که در این صنایع اکثرا از استانداردهای آمریکایی استفاده می شود، فولادهایی از جنس A516، A182 ، A106 ، API5L و … مورد استفاده قرار می گیرد.

 لوله A106

لوله A106 یکی دیگر از محصولات فولادی است که جزو دسته لوله های مانیسمان محسوب می شود. این لوله به دلیل توانایی بالا در تحمل حرارت و فشار به لوله آتشخوار نیز معروف است. قابلیت تحمل دمایی برای لوله A106، 450 درجه سانتیگراد است. 

 

 

راهنمای خرید فولاد های پرکاربرد در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در پایان متن ذکر شده است و همواره می توانید ۲۴ ساعته از طریق پشتبیانی آنلاین سایت و تا پایان ساعت اداری از طریق شماره های ذکر شده اطلاعات محصول خود را یه کارشناسان ما اعلام کنید.

شماره تماس:

021-67212

برای اطلاع از قیمت فولاد ها و استیل های صنایع ساختمانی میتوانید به صفحه قیمت فولاد و قیمت استیل مراجعه کنید.


راهنمای خرید مشتریان

رویه خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(میلگرد)، جنس(فولاد 1.2210)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.