فولاد آلیاژی A516

ورق A516 که با نام ورق A516-70 در میان فولادها شناخته می شود، از دسته ورق های آلیاژی آتشخوار یا مخزنی می باشد. ورق A516 از دسته فولادهای متوسط کربن است. این ورق الیاژی از استحکام بالا و مقاومت به خوردگی خوبی دارا می باشد. وجود عنصر کروم باعث بالا رفتن مقاومت در این ورق میشود. این ورق در کشور های مختلف تولید و عرضه میشود. ورق های تولید روسیه و اوکراین شرط UT و نرمالایز بودن را دارا می باشند. این ورق در کارخانه های داخلی نیز تولید میشود اما یه دلیل وجود منگنز کمتر کیفیت ساخت آنها پایین تر از انواع خارجی آن است.

درصد ترکیبات این ورق و تفاوت آن با سایر ورق ها باعث شده تا این ورق ها را ورق های آلیاژی بنامند اما به ورق A516 ورق آتشخوار نیز گفته میشود. این ورق در دو گرید 70 و  60 عرضه میشود که گرید 70 آن رایج تر است.

ورق A516 gr 70 فولاد مبارکه نیز در مجموعه موجود است.

جدول ترکیبات شیمیایی فولاد A516

عناصر تشکیل دهنده این ورق شامل کربن، سیلیسیوم، منگنز، فسفر و گوگرد می باشند که در میان آنها منگنز با %1.2-0.85 دارای بیشترین میزان از عناصر تشکیل دهنده می باشد.

C% Si% Mn% P% S%
0.27 0.15 – 0.4 0.85 – 1.2 0.035 0.035

 

برای محاسبه وزن تقریبی ورق A516 می توانید از محاسبه گر وزن فولادها استفاده کنید.

 

کاربرد ورق آتشخوار A516-70

این ورق آتشخار بیشتر برای طراحی مخازن تحت فشار و دیگ های بخار استفاده می شود همچنین این ورق در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی هم کاربرد دارد.

قیمت ورق A516

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت ورق A516 و همچنین دریافت موجودی، با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

برای مشاهده قیمت های مربوط به تمامی فولاد ها می توانید از صفحه مربوط به قیمت فولادها دیدن فرمایید.

خرید ورق آتشخوار A516

برای خرید “فولاد A516” و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

امکان ثبت سفارش آنلاین نیز وجود دارد. چنانچه با این روش مایل به ثبت سفارش هستید نوع متریال، مقاطع، شماره تماس و مقدار مورد نظر خود را برای پشتیبانی ما ارسال کنید تا بخش فروش با شما تماس بگیرند.

راهنمای سفارش و خرید ورق A516 در پایان متن ذکر شده است. شما میتوانید از طریق پشتبیانی آنلاین سایت و تا پایان ساعت اداری از طریق شماره های ذکر شده اطلاعات محصول خود را یه کارشناسان ما اعلام کنید.

شماره های تماس:

021

66603335
66656277-9

راهنمای خرید مشتریان مجموعه تجارت آلیاژ پیشرو

رویه سفارش و خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(ورق)، جنس(ورق A516)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لجاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرجله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.