آلیاژ استلایت

آلیاژ استلایت

آلیاژ استلایت که از دسته فولاد های خاص و سوپر آلیاژ ها است مقاومت به سایش مناسبی دارد. حفظ سختی و مقاومت به سایش در دمای بالا در آلیاژ استلایت باعث شده تا در فرآیند شکل دهی گرم فلزات، نظیر اکستروژن و کشش سیم کاربرد زیادی داشته باشد. مقاومت به خوردگی در فلزات مذاب باعث شده در ساخت قطعات تحت سایش در وان های فلزات مذاب، بتوان آلیاژ استلایت را بکار گیری کرد.

کاربرد

آلیاژ استلایت در صنایعی چون  هوا-فضا، هسته ای، معدن، نفت و گاز، اتومبیل سازی، پزشکی و کشتی-سازی استفاده می‌شود.

جدول آنالیز ترکیبات شیمیایی آلیاژ استلایت

این آلیاژها از ترکیب کبالت، کروم، کربن، تنگستن و مولیبدن تشکیل شده‌اند.

C%Si%Mn%Cr%
0.41<=1<=25
Ni%W%Fe%
5218

قیمت و خرید آلیاژ استلایت

به علت نواسانات بازار برای اطلاع دقیق از قیمت این محصول با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند. همچنین می توانید برای مشاهده لیست قیمت آلیاژ استلایت در دو مقطع گرد و ورق از صفحه قیمت فولاد آلیاژی دیدن فرمایید.

برای خرید “آلیاژ استلایت” و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید. به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت بروز این فولاد با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

021

66603335
66656277-9

تجارت آلیاژ پیشرو

راهنمای خرید مشتریان

رویه سفارش و خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا (میلگرد)، جنس (آلیاژ استلایت)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لجاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرجله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.


محصولات مشابه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.