آلیاژ داپلکس

آلیاژ داپلکس

آلیاژ داپلکس

آلیاژ داپلکس از دسته آلیاژهای خاص و سوپر آلیاژ هاست که در استاندارد DIN آلمان با نام فولاد 1.4462 و در استاندارد آمریکایی با نام فولاد 2205 معروف می باشد. آلیاژ داپلکس دارای ترکیب شیمیایی %23-21 کروم، %6.5-4.5 نیکل، %3.5-2.5 مولیبدن، %2 منگنز، %1 سیلیکون، %0.03 فسفر، 0.01% گوگرد، %0.2-0.1 نیتروژن و %0.03 کربن می باشد. فولاد 4462 برای استفاده در دماهای بالا تا حدود 316 درجه سانتیگراد مناسب می باشد.

این آلیاژ از لحاظ مقاومت از انواع استنلس استیل های بگیر و نگیر سطح بالاتری دارد. دارای جوش پذیری مناسب، مقاومت خوب در برابر خستگی و همچنین به دلیل کروم و نیکل بالا و در اکثر موارد مولیبدن بالا در برابر خوردگی مقاوم است.

کاربرد آلیاژ داپلکس

داپلکس به دلیل داشتن درصد بالای کروم، بهترین گزینه برای ساخت وسایل و قطعاتی است که نیاز به مقاومت و خوردگی بالا دارند و در معرض آب قرار دارند.


قیمت آلیاژ داپلکس

به علت نواسانات بازار برای اطلاع دقیق از قیمت این محصول با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند. همچنین می توانید برای مشاهده لیست قیمت آلیاژ داپلکس در دو مقطع گرد و ورق از صفحه قیمت فولاد آلیاژی دیدن فرمایید.

خرید آلیاژ داپلکس

برای خرید “آلیاژ داپلکس” و ثبت سفارش با کارشناسان ما از طریق شماره 02167212 در ارتباط باشید.

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت بروز این فولاد با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

شماره تماس:

021-67212

تجارت آلیاژ پیشرو


راهنمای خرید مشتریان

رویه سفارش و خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(ورق)، جنس(داپلکس)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.


محصولات مشابه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.