سر فصل‌ها

معرفی میلگرد استیل 4PH-17

استیل 4PH-17 از دسته استنلس استیل است که در استاندارد DIN آلمان با نام فولاد 1.4542 نیز شناخته می شود، در میان فولادها با مشخصه X5CrNiCuNb16-4 معروف می باشد. در صنایع مختلف، به فولاد ها و قطعاتی نیاز می باشد که مقاومت بالایی در دماهای بالا از خود نشان دهند، که بر اساس همین نیاز بود که استیل 17-4ph تولید شد. تولید این استیل به صورت سیم جوش و میلگرد می باشد. این فولاد شامل ترکیب شیمیایی %0.07 کربن، %0.7 سیلیسیوم، %1.5 منگنز، %0.04 فسفر، %15-17 کروم، %0.6 مولیبدن، %3-5 نیکل و %3-5 مس می باشد. خواص مکانیکی فولاد 17-4ph به شرح زیر می باشد:

مقاومت کششی: 1070 مگاپاسکال

سختی برینل: 360 HB

جدول آنالیز استنلس استیل 4PH-17

ترکیبات شیمیایی میلگرد استیل 4Ph-17

برای محاسبه وزن تقریبی استیل 4PH-17 می توانید از محاسبه گر وزن فولادها استفاده کنید.

 

کاربرد میلگرد استیل4PH-17

این فولاد در پیچ و چرخ دهنده ها، قالب های پلاستیک، شفت های پمپی با سختی بالا، تجهیزات مهندسی کاربرد دارد.

خرید میلگرد استیل 4PH-17

قبل از خرید “میلگرد استیل 4PH-17″ و ثبت سفارش برای اطلاع از آخرین قیمت روز و همچنین میزان موجودی، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت میلگرد استیل 4Ph-17

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت میلگرد استیل 4PH-17 با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

برای مشاهده قیمت های مربوط به تمامی محصولات استنلس استیل می توانید از صفحه مربوط به قیمت استیل دیدن فرمایید.

تجارت آلیاژ پیشرو ارائه دهنده انواع فولادهای آلیاژی از جمله استیل نسوز 17-4ph آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

021-66603335

تجارت آلیاژ پیشرو


راهنمای خرید مشتریان

رویه خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(میلگرد)، جنس(استیل 4ph-17)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.