فولاد A105

فولاد A105 از دسته فولاد های صنعت نفت و پتروشیمی است که در استاندارد آمریکایی با همین نام فولاد A105 معروف می باشد. این فولاد دارای ترکیب شیمیایی %0.35 کربن، %0.35 سیلیسیوم، در حدود %0.6 الی %1.05 منگنز، %0.04 فسفر و %0.05 گوگرد می باشد. مجموع مس، نیکل، کروم، مولیبدن و وانادیم باید از 1.00% کمتر باشد. استاندارد ASTM A105 بیشتر در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و برای تهیه پیچ و مهره ها استفاده می گردد. فولاد A105 را شاید بتوان یکی از پرکاربرد ترین فولادها در صنایع نفت و پتروشیمی دانست.

 

میلگرد A105 در ایران و در شهر اسفراین تولید می شود. از خاصیت های فولاد A105 می توان به ضد زنگ بودن آن و مقاومت به سایش اشاره کرد.

 

کاربرد فولاد A105

فولاد A105 در صنایع نفت و پتروشیمی کاربرد دارد.

 

قیمت فولاد A105

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت فولاد A105 با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

خرید فولاد A105

برای خرید “فولاد A105” و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره تماس:

021-67212

تجارت آلیاژ پیشرو

راهنمای خرید مشتریان

رویه سفارش و خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(میلگرد)، جنس(فولاد A105)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لجاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرجله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.