میلگرد St37

فولاد St37 در دو مقطع ورق و میلگرد عرضه میشود که به آن آهن نیز گفته میشود. علت این نام گذاری کمترین مقدار آلیاژیست که در این فولاد به کار رفته است. میلگرد St37 در خانواده فولاد های ساختمانی قرار میدهند و میتوانید در میان فولاد کاران با نام میلگرد آهنی و ورق آهنی بیابید. فولاد St37 یکی از رایج ترین و پرکاربرد ترین انواع فولادیست که در ایران تولید میشود.

 

ترکیبات شیمیایی فولاد St37

C% Si% Mn% P%
0.16 0.35 min 0.3 – max 1.2 0.025
S% Cr% Cu%
0.02 0.3 0.3

 

کاربرد فولاد st37

فولاد st37 به دلیل داشتن میزان کربن پایین، از استحکام و خاصیت جوش پذیری بالایی برخوردار بوده و به همین علت است که در صنایع ساختمان و راهسازی و ساخت پل ها و همچنین صنایع دریایی و کشتی سازی کاربرد فراوان دارد. 

 

 

 

قیمت میلگرد St37

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت میلگرد آهنی با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

برای مشاهده قیمت های مربوط به تمامی فولاد ها می توانید از صفحه مربوط به قیمت فولادها دیدن فرمایید.

نام فولاد موجودی قیمت (تومان) تامین کننده
میلگرد St37 (میلگرد آهنی) از قطر 10mm الی 20mm 35000 یزد
میلگرد St37 (میلگرد آهنی) از قطر 20mm الی 30mm 34000 یزد
میلگرد St37 (میلگرد آهنی) از قطر 32mm الی 40mm 34000 یزد
میلگرد St37 (میلگرد آهنی) از قطر 90mm الی 120mm 34000 یزد
میلگرد St37 (میلگرد آهنی) از قطر 125mm الی 200mm 35000 یزد

خرید فولاد St37

قبل از هرگونه خرید و ثبت سفارش “گرد St37” شما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا از میزان قیمت و موجودی فولاد مورد نظر خود اطلاعات کامل را دریافت کنید.

امکان ثبت سفارش آنلاین نیز وجود دارد. چنانچه با این روش مایل به ثبت سفارش هستید نوع متریال، مقاطع، شماره تماس و مقدار مورد نظر خود را برای پشتیبانی ما ارسال کنید تا بخش فروش با شما تماس بگیرند.

راهنمای خرید ورق St37 در پایان متن ذکر شده است و همواره میتوانید ۲۴ ساعته از طریق پشتبیانی آنلاین سایت و تا پایان ساعت اداری از طریق شماره های ذکر شده اطلاعات محصول خود را یه کارشناسان ما اعلام کنید.

شماره تماس واحد فروش:

021-67212

مجموعه تجارت آلیاژ پیشرو


راهنمای خرید مشتریان

رویه سفارش و خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(گرد)، جنس(میلگرد st37)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.