میلگرد ST52

فولاد St52 از خانواده فولاد های ساختمانی است که در دسته فولاد های کم کربن و همچنین کم آلیاژ قرار می گیرد فولاد St52 در دو مقطع تولید و عرضه می شود که می توانید نگاهی به ورق St52 هم داشته باشید. گرد St52 یکی از محبوب ترین و پر مصرف ترین فولاد های ایران است و در کارخانه فولاد آلیاژی ایران در یزد تولید می شود. علاوه بر یزد این فولاد در اصفهان نیز تولید می شود. تولید کنندگان همیشه به دنبال تولید فولادی با کاربرد های زیادی و همچنین قیمت نهایی کم هستند. فولاد St52 یکی از این فولاد هاست.

اگر در انتهای نام این فولاد از حرف N استفاده شود به معنی Normalized می باشد و عدد پس از St نشان دهنده میزان تنش نهایی فولاد را نشان می دهد. یکی از قابلیت های مناسب این فولاد قابلیت جوشکاری آن است. کربن موجود در فولاد St52 باعث افزایش استحکام آن می شود.  این محصول آلیاژی در بیشتر موارد با فولاد St37 مقایسه می شود. از جمله خواص عالی آن میتوان به استحکام کششی فوق العاده ان اشاره کرد.

 

ترکیبات شیمیایی فولاد St52

C% Si% Mn% P% S%
0.2 0.55 1.6 0.035 0.035

میلگرد St52 به عنوان یکی از کم آلیاژ ترین فولاد ها شامل 5 آلیاژ کربن، سیلیسیوم، منگنز، فسفر و گوگرد می شود. آهن با افزودن آلیاژ ها تبدیل به فولاد می شود، از این رو کربن به استحکام و سختی پذیری این فولاد را افزایش می دهد. منگنز نیز استحکام نهایی این فولاد را افزایش و همچنین باعث مقاومت در برابر خمش می شود.

 

کاربرد فولاد St52

از میلگرد این فولاد در صنایع مختلفی نظیر خودروسازی، کشتی سازی، راه آهن و اسلحه سازی استفاده کرد.

جوشکاری فولاد St52

از لخاظ جوشکاری میتوان به این فولاد نمره خوب را داد.

 

خرید گرد St52

برای دریافت اطلاعات و خرید “میلگرد St52” و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید. میلگرد St52 را می توانید با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت از تجارت آلیاژ پیشرو تهیه نمایید.

از طریق چت آنلاین نیز میتوانید سفارش خود را ثبت کنید. جهت این امر شماره تماس، نوع و ابعاد خود را ارسال کنید و همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند. پیشاپیش از صبر و بردباری شما متشکریم.

راهنمای سفارش و خرید این ورق در پایان متن ذکر شده است و همواره می توانید 24 ساعته از طریق پشتبیانی آنلاین سایت و تا پایان ساعت اداری از طریق شماره های ذکر شده اطلاعات محصول خود را به کارشناسان ما اعلام کنید.

شماره های تماس ما:

021-67212

مجموعه تجارت آلیاژ پیشرو

سوالات متداول

جوش پذیری میلگرد St52 بیشتر یا A105؟

جوش پذیری St52 نسبت به A105 بهتر است.


راهنمای خرید مشتریان

رویه سفارش و خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(میلگرد)، جنس(میلگرد St52)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.