میلگرد ST52

فولاد St52 از خانواده فولاد های ساختمانی است که از جمله خواص عالی آن میتوان به استحکام کششی فوق العاده ان اشاره کرد. فولاد St52 در دو مقطع تولید و عرضه میشود که میتوانید نگاهی به ورق St52 هم داشته باشید. فولاد St52 در دسته فولاد های کربن جزئی قرار دارد. این محصول در دسته فولاد های آلیاژی کم آلیاژ قرار می گیرد. گرد St52 یکی از محبوب ترین و پر مصرف ترین فولاد های ایران است و در فولاد آلیاژی ایران تولید می شود.

N پایان نام این فولاد به معنی Normalized می باشد و عدد پس از St نشان دهنده میزان تنش نهایی فولاد را نشان می دهد. یکی از قابلیت های مناسب این فولاد قابلیت جوشکاری آن است. کربن موجود در فولاد St52 باعث افزایش استحکام آن می شود. تولید کنندگان همیشه به دنبال تولید فولادی با کاربرد های زیادی و همچنین قیمت نخایی کم هستند. فولاد St52 یکی از این فولاد هاست. این محصول آلیاژی در بیتشر موارد با فولاد St37 مقایسه می شود.

 

ترکیبات شیمیایی فولاد St52

وجود منگنز در فولاد St52 باعث مقاومت در برابر خمش می شود. این فولاد دارای عناصر کربن، سیلیسیوم، منگنز، فسفر و گوگرد است. 

C% Si% Mn% P% S%
0.2 0.55 1.6 0.035 0.035

 

 

کاربرد فولاد St52

از میلگرد این فولاد در صنایع مختلفی نظیر  خودروسازی، کشتی سازی، راه آهن و اسلحه سازی استفاده کرد.

جوشکاری فولاد St52

از لخاظ جوشکاری میتوان به این فولاد نمره خوب را داد.

 

خرید گرد St52

برای دریافت اطلاعات و خرید “فولاد St52” و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

از طریق چت آنلاین نیز میتوانید سفارش خود را ثبت کنید. جهت این امر شماره تماس، نوع و ابعاد خود را ارسال کنید و همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند. پیشاپیش از صبر و بردباری شما متشکریم.

راهنمای سفارش و خرید این ورق در پایان متن ذکر شده است و همواره می توانید 24 ساعته از طریق پشتبیانی آنلاین سایت و تا پایان ساعت اداری از طریق شماره های ذکر شده اطلاعات محصول خود را به کارشناسان ما اعلام کنید.

شماره های تماس ما:

021

66603335
66656277-9

مجموعه تجارت آلیاژ پیشرو

ارائه دهنده انواع فولادهای آلیاژی


راهنمای خرید مشتریان

رویه سفارش و خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(میلگرد)، جنس(میلگرد St52)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.