لوله A106

لوله آتشخوار A106 از خانواده لوله های مانیسمان بوده که برای کاربردهای فراوانی در صنعت استفاده می شود. لوله آتشخوار به لوله ای گفته می شود که توانایی تحمل فشار و حرارت های بالا برای حمل مایعات و گازها با دماهای خیلی بالا را داشته باشد. حداقل میزان تحمل دما برای لوله های آتشخوار 450 درجه سانتیگراد می باشد. این لوله  دارای سه گرید A و B و C بوده که در کشور ما لوله آتشخوار A106 گرید B موجود می باشد. 

 

جدول آنالیز لوله A106

C% Si% Mn% P% S%
0.25 0.1 0.27 – 0.93 0.048 0.058

 

برای محاسبه وزن تقریبی لوله A106 می توانید از محاسبه گر وزن فولادها استفاده کنید.

 

کاربرد لوله A106

از کاربردهای لوله آتشخوار می توان به استفاده از آنها در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و به خصوص برای ساخت دیگ های بخار، مبدل های حرارتی، کوره ها، جدا کننده ها و… اشاره نمود.

 

قیمت ورق A106

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت فولاد A106 با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

برای مشاهده قیمت های مربوط به تمامی فولاد ها می توانید از صفحه مربوط به قیمت فولادها دیدن فرمایید.

خرید لوله A106

برای خرید “لوله A106” و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره تماس:

021

66603335
66656277-9

شرکت تجارت آلیاژ پیشرو

راهنمای خرید مشتریان

رویه سفارش و خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(لوله)، جنس(لوله A106)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لجاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرجله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.