سر فصل‌ها

معرفی لوله استیل 321

لوله زنگ نزن 321 یا  لوله استنلس استیل 321 از خانواده لوله های استنلس استیل بوده که فولاد آن در استاندارد DIN آلمان با نام فولاد 1.4541 شناخته می شود. دمای فورجینگ یا همان دمای آهنگری فولاد زنگ نزن 321 در حدود 900 الی 1200 درجه سانتیگراد بوده و این فولاد به این دلیل که تحت عملیات آنیل قرار نمی گیرد، فاقد دمای آنیل کاری می باشد. فولاد زنگ نزن 321 در ساخت دستگاه ها و وسایل مورد استفاده در صنایع غذایی و شیمیایی کاربرد دارد.

جدول آنالیز استیل 321

در جدول زیر می بینیم که بیشترین عناصر به کار رفته در لوله آلیاژی 321 کروم و نیکل و کمترین آن، کربن می باشد.

ترکیبات شیمیایی لوله استیل 321
برای محاسبه وزن تقریبی استیل 321 می توانید از محاسبه گر وزن فولادها استفاده کنید.

کاربرد لوله زنگ نزن 321

از کاربرد های این لوله میتوان به رینگ های کلکتور هواپیما، پوشش بویلرها، اتاقک گرمکن، لوله ها یهوای کاربراتور، مانی فولدهای دود، اتصالات انبساطی، دیواره بین موتور و اتاق حرارت گیر، کولینگ های انعطاف پذیر، قطعات کوره، لوله غلاف، المنت گرمکن، پیچ و مهره قفلی های دما بالا اشاره کرد.

خرید لوله زنگ نزن 321

برای خرید “لوله استیل 321″ و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت لوله 321

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت لوله 321 با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

برای مشاهده قیمت های مربوط به تمامی محصولات استیل می توانید از صفحه مربوط به قیمت استیل  دیدن فرمایید.

021-66603335

تجارت آلیاژ


راهنمای خرید مشتریان

رویه خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(لوله)، جنس(استیل 321)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.