لوله ST52

لوله سیلندری st52 از خانواده لوله های سیلندری می باشد و همانگونه که از اسمش پیداست جنس این لوله از فولاد st52 بوده و نوع آن سیلندری یعنی ابعاد داخل لوله به صورت دقیق می باشد. لوله سیلندری st52 حاوی ترکیب شیمیایی %0.2 کربن، %0.55 سیلیسیوم و %1.6 منگنز می باشد که به دلیل وجود منگنز در آن از خواص مقاومت به خمش و ارتجاعی برخوردار می باشد.

C% Si% Mn% P% S%
0.2 0.55 1.6 0.035 0.035

 

برای مشاهده ابعاد لوله St52 می توانید از ابعاد لوله های فولادی استفاده کنید.

 

کاربرد لوله سیلندری St52

از لوله St52 در سیستم های هیدرولیک فشار قوی، جهت حفاری های نفتی استفاده میشود.

 

قیمت لوله سیلندری

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت لوله سیلندری با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

برای مشاهده قیمت های مربوط به تمامی فولاد ها می توانید از صفحه مربوط به قیمت فولادها دیدن فرمایید.

خرید لوله سیلندری ST52

برای خرید “لوله St52” و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

امکان ثبت سفارش از طریق چت آنلاین نیز هست.

شماره تماس:

021

66603335
66656277-9

شرکت تجارت آلیاژ پیشرو

ارائه دهنده انواع فولادهای آلیاژی


راهنمای خرید مشتریان

رویه سفارش خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(لوله)، جنس (لولهst52)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لجاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرجله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.