میلگرد استیل 410 یا فولاد ضد زنگ 410 در استاندارد DIN آلمان با نام فولاد 1.4006 شناخته می‌شود، این نوع استیل از دسته فولادهای زنگ نزن یا به عبارتی استنلس استیل (Stainless steel) بوده که با مشخصه X12Cr13 در میان فولادها معروف می باشد.

میلگرد استنلس استیل 410

استیل بگیر 410 نیز در میان فروشندگان فولاد شناخته می شود که این عبارت به این معناست که این آلیاژ دارای خواص مغناطیسی بوده و جذب آهنربا می شود. استیل 410 در برابر گرما و حرارت بسیار مقاوم بوده و در دماهای بالای 650 درجه مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد. دمای آهنگری یا دمای فورجینگ میلگرد استیل 410 در حدود 1100-800 درجه سانتیگراد و دمای آنیل کاری آن چیزی بین 750 الی 800 درجه سانتیگراد می باشد. مقاومت به خوردگی، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر حرارت و گرما را می توان بخشی از ویژگی های این فولاد نسوز و ضد زنگ دانست. این فولاد در دو نوع میلگرد و ورق قابل تهیه می باشد.

خواص مکانیکی گرید 410

استیل گرید 410 دارای سختی 446 ویکرز و 45 راکول می باشد.

مقاومت کششی این فولاد معادل 1525 مگاپاسکال می باشد.

کاربرد میلگرد استیل 410

از میلگرد استیل 410 هنگامی که استحکام، چقرمگی، مقاومت به سایش و مقاومت به خوردگی به صورت همزمان نیاز باشد، استفاده می شود. مانند ابزارهای مورد استفاده در صنایع حرارتی، غذایی و بهداشتی و همچنین ساخت قاشق و چنگال و چاقو کاربرد دارد. همچنین از دیگر کاربردهای آن می توان استفاده از آنها در لوله های تاسیسات دیگ های بخار و مبدل های حرارتی، پره  توربین های گازی و بخاری و … را نام برد.

جدول آنالیز میلگرد استیل 410

از مقادیر آورده شده در جودل زیر پیداست که ترکیب شیمیایی آلیاژ میلگرد 410 شامل متوسط %0.1 کربن، %1 سیلیسیوم، %1.5 منگنز، %0.04 فسفر، %0.015 گوگرد، %12.5 کروم و %0.75 نیکل می باشد. همانطور که پیداست کروم دارای بیشترین مقدار و فسفر دارای کمترین مقدار تشکیل دهنده عناصر در این فولاد می باشند.

ترکیبات شیمیایی میلگرد استیل 410

برای محاسبه وزن تقریبی استیل 410 می توانید از محاسبه گر وزن فولادها استفاده کنید.

 

قیمت و خرید میلگرد استیل 410

قبل از اقدام به خرید و هرگونه ثبت سفارش برای خرید “میلگرد استیل 410” با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا از آخرین میزان موجودی و قیمت میلگرد 410 مطلع شوید.

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت میلگرد استیل 410 با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

برای مشاهده قیمت های مربوط به تمامی فولاد ها می توانید از صفحه مربوط به قیمت فولادها دیدن فرمایید.

شرکت تجارت آلیاژ پیشرو ارائه دهنده انواع فولادهای آلیاژی از جمله استنلس استیل 410 و آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

میلگرد استیل 410

021-66603335

تجارت آلیاژ پیشرو


راهنمای خرید مشتریان

رویه خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(میلگرد)، جنس(استیل 410)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.