استنلس استیل 420

میلگرد استیل 420 یا همان فولاد ضد زنگ 420 که در استاندارد DIN با نام فولاد 1.4021 شناخته می شود از دسته فولادهای آلیاژی استنلس استیل بوده که با مشخصه X20Cr13 در میان فولادها شناخته می شود. این فولاد همچنین با نام استیل بگیر 420 نیز در میان فولاد فروشان نام برده می شود که این نام برگرفته از خاصیت مغناطیسی گرید 420 بوده که باعث جذب آن به آهنربا می شود. میلگرد استیل 420 یک فولاد زنگ نزن سخت شونده تا عمق که در تمام شرایط، مغناطیسی می باشد(زنگ نزن بگیر). مقاومت به خوردگی این فولاد در مقایسه با فولادهای زنگ نزن آستنیتی پایین تر است، اما خواص مکانیکی بالاتری دارد. از فولاد ضد زنگ 420 زمانی که استحکام، چقرمگی، مقاومت به سایش و مقاومت به خوردگی به صورت همزمان نیاز باشد، استفاده می شود. این استیل به دو صورت میلگرد و ورق قابل ارائه می باشد. خواص مکانیکی استیل 1.4021 به شرح زیر می باشد:

خواص مکانیکی استیل گرید 420

سختی برینل: 230HB

مدول الاستیسیته: 200 گیگاپاسکال

مقاومت کششی: 950-700 مگاپاسکال

 

کاربرد میلگرد استیل 420

صنعت خودرو، تجهیزات هیدرولیک، صنعت پتروشیمی، صنایع غذایی و آشامیدنی، مهندسی مکانیک

 

جدول آنالیز استنلس استیل 420

استیل 420 از عناصر کربن، سیلیسیوم، منگنز، فسفر، گوگرد و کروم تشکیل شده است که میزان و درصد عناصر به کار رفته در این آلیاژ را در جدول زیر مشاهده می کنید. میزان کروم موجود در این آلیاژ نسبت سایر عناصر تشکیل دهنده آن بیشتر می باشد.

ترکیبات شیمیایی میلگرد استیل 420

 

برای محاسبه وزن تقریبی استیل 420 می توانید از محاسبه گر وزن فولادها استفاده کنید.

 

 

موجودی میلگرد استیل 420

نام فولاد موجودی تامین کننده
میلگرد 420 از قطر 12mm الی 100mm هند

 

قیمت میلگرد استیل 420

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت بروز استنلس استیل 420 با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

برای مشاهده قیمت های مربوط به تمامی فولاد ها می توانید از صفحه مربوط به قیمت فولادها دیدن فرمایید.

خرید میلگرد استیل 420

برای خرید “میلگرد استیل 420” و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تجارت آلیاژ پیشرو ارائه دهنده انواع فولاد های آلیاژی از جمله استیل 420 آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

021-66603335

تجارت آلیاژ پیشرو


راهنمای خرید مشتریان

رویه خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(میلگرد)، جنس(استیل 420)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.