ورق آلیاژی آلفورم (ALFORM)

ورق آلیاژی آلفورم Alform از دسته ورق های کم آلیاژ استحکام بالا بوده که درگریدها و ضخامت های گوناگونی تولید می شود. فولاد آلفورم دارای قابلیت جوش پذیری عالی، چقرمگی بالا و شکل پذیری بسیار خوبی در مقایسه با فولادهای کوئنچ تمپر می باشد. همچنین، سطح بدون عیب آلفورم، این فولاد را (بر خلاف فولادهای استحکام بالای تولید شده توسط روش کوئنچ تمپر) بی نیاز از ترمیم سطحی و رنگ آمیزی پس از تولید می­ کند. استحکام گریدهای مختلف فولاد آلفورم از 180 تا 1100 مگاپاسکال می ­باشد.

 

آلفورم 500

C% Si% Mn% P% S%
0.12 0.5 1.7 0.025 0.015
Mo% Al% V% Nb% Ti%
0.2 0.015 0.2 0.09 0.15

آلفورم 600

C% Si% Mn% P% S%
0.12 0.5 1.9 0.025 0.015
Mo% Al% V% Nb% Ti%
0.5 0.015 0.2 0.09 0.22

برای محاسبه وزن تقریبی ورق الفورم می توانید از محاسبه گر وزن فولادها استفاده کنید.

کاربرد ورق الفورم

صنایع فولاد، سیمان، معدن، کشتی سازی،  ساخت ریل، چرثقیل ، پل ، ماشین سازی و …

قیمت ورق آلفورم

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت ورق آلفورم با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

برای مشاهده قیمت های مربوط به تمامی فولاد ها می توانید از صفحه مربوط به قیمت فولادها دیدن فرمایید.

خرید ورق آلفورم

برای خرید “ورق آلفورم” و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

راهنمای خرید ورق آلفورم در پایان متن ذکر شده است و همواره میتوانید ۲۴ ساعته از طریق پشتبیانی آنلاین سایت و تا پایان ساعت اداری از طریق شماره های ذکر شده اطلاعات محصول خود را یه کارشناسان ما اعلام کنید.

شماره تماس:

021

66603335
66656277-9

شرکت تجارت آلیاژ پیشرو


راهنمای خرید مشتریان

رویه خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(ورق)، جنس(ورق آلفورم)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید. 

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لجاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرجله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.