ورق آلیاژی آلفورم (ALFORM)

ورق آلیاژی آلفورم (ALFORM)

ورق آلیاژی آلفورم (ALFORM)

ورق آلیاژی آلفورم Alform از دسته ورق‌های کم آلیاژ استحکام بالا بوده که درگریدها و ضخامت‌های گوناگونی تولید می‌شود. فولاد آلفورم دارای قابلیت جوش‌پذیری عالی، چقرمگی بالا و شکل‌پذیری بسیار خوبی در مقایسه با فولادهای کوئنچ تمپر می‌باشد. همچنین، سطح بدون عیب آلفورم، این فولاد را (بر خلاف فولادهای استحکام بالای تولید شده توسط روش کوئنچ تمپر) بی‌نیاز از ترمیم سطحی و رنگ آمیزی پس از تولید می‌کند. استحکام گریدهای مختلف فولاد آلفورم از 180 تا 1100 مگاپاسکال می‌­باشد.

مشخصات ورق آلیاژی آلفورم (ALFORM)

در ترکیبات شیمیایی ورق آلیاژی آلفورم (ALFORM) عناصر کربن، سیلیسیم، منگنز، فسفر، گوگرد، مولیبدن، آلومینیوم، وانادیم، نایوبیوم و تیتانیوم به رفته‌اند

آلفورم 500

C%Si%Mn%P%S%
0.120.51.70.0250.015
Mo%Al%V%Nb%Ti%
0.20.0150.20.090.15

آلفورم 600

C%Si%Mn%P%S%
0.120.51.90.0250.015
Mo%Al%V%Nb%Ti%
0.50.0150.20.090.22

برای محاسبه وزن تقریبی ورق آلفورم می‌توانید از محاسبه‌گر وزن فولادها استفاده کنید.

کاربرد ورق الفورم

صنایع فولاد، سیمان، معدن، کشتی سازی، ساخت ریل، چرثقیل، پل، ماشین‌سازی و…

قیمت ورق آلفورم

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت ورق آلفورم با شماره‌های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

برای مشاهده قیمت‌های مربوط به تمامی فولادها می‌توانید از صفحه مربوط به قیمت فولادها دیدن فرمایید.

خرید ورق آلفورم

برای خرید “ورق آلفورم” و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

راهنمای خرید ورق آلفورم در پایان متن ذکر شده است و همواره می‌توانید ۲۴ ساعته از طریق پشتیبانی آنلاین سایت و تا پایان ساعت اداری از طریق شماره‌های ذکر شده اطلاعات محصول خود را به کارشناسان ما اعلام کنید.

شماره تماس:

021

66603335
66656277-9

شرکت تجارت آلیاژ پیشرو


راهنمای خرید مشتریان

رویه خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می‌باشد. شما می‌توانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش‌های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا (ورق)، جنس (ورق آلفورم)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین‌های مناسب‌تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می‌نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می‌پذیرد و در صورت تأیید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای درخواستی جهت حمل آماده بارگیری می‌شود.


محصولات مشابه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.