ورق آلیاژی

ورق‌های آلیاژی چیست؟ 

ورق آلیاژی از ترکیب آهن و عناصری که رکن اصلی آن کربن است تولید میشود. از پرکاربردترین مقاطع فولادی هستند که در صنایع مختلف کاربرد دارند. از ورق های آلیاژی پرکاربرد میتوان به ورق Ck45، ورق St52، ورق St37 و ورق هاردوکس اشاره کرد. ورق ها و تسمه های فولادی از مقاطعی هستند که در ایران بسیار مورد توجه قرار میگیرند. ورق های فولادی به دلیل کاربرد های فراوان تولید و عرضه مناسبی دارد. ورق های فنری، ورق های ضد سایش، ورق های ساختمانی و ورق های استجکام بالا از انواع ورق ها و تسمه های فولادی هستند که در ایران تقاضای بالایی دارند. ورق های آلیاژی در صنایع زیادی کاربرد دارند که یکی از این کاردبرد ها در تولید ماشین آلات سنگین است. برای کف کاشین آلات سنگین و کامیون ها از ورق های هاردوکس استفاده میشود.

ورق های فنری یکی از پرکاربردترین انواع فولاد ها هستند. این ورق ها مقاومت به سایش و استحکام بالایی را دارند که موجب افزایش کاربرد های آن ها می شود. این ورق ها در ابعاد تسمه نیز تولید می شوند.

انواع ورق‌های فولادی

ورق های فولادی کاربرد ها و انواع مختلفی دارند و این ورق ها بر اساس کاربردی که دارند دسته بندی می شوند. ورق های ساختمانی، ورق های فنری، ورق های گرمکار، ورق های سردکار و ورق های استحکام بالا از فولادی های این دسته هستند. این ورق ها در مقطع تسمه نیز تولید می شوند که در صورت نیاز می توانید قیمت یک تسمه فولادی را از کارشناسان ما استعلام فرمائید.

قیمت ورق فولادی

چنانچه قصد خرید ورق های فولادی را دارید برای اطلاع از قیمت حدودی آن از صفحه قیمت ورق فولادی استفاده کنید.

خرید ورق فولادی

برای خرید ورق های فولادی با شماره 02167212 تماس حاصل فرمائید.