ورق استیل 430

ورق استیل 430 همانند فولاد های زنگ نزن 410 و زنگ نزن 420 از خانواده فولادهای آلیاژی یا همان استنلس استیل بوده که در استاندارد DIN با نام فولاد 1.4016 معروف می باشد و همچنین گاهی در بازار با اسم ورق بگیر 430 نام برده می شود. ورق زنگ نزن 430 دارای ترکیب شیمیایی متوسط %0.05 کربن، %0.4 سیلیسیوم، %0.4 منگنز و %16.5 کروم می باشد. از کاربردهای ورق زنگ نزن 430  می توان به استفاده از آنها در آرموتورها، اتصالات ساختمان، کارد و چنگال با مقاومت خوردگی زیاد و… اشاره نمود.

 

خواص مکانیکی استیل گرید 430

مدول الاستیسیته: 200 گیگاپاسکال

مقاومت کششی: 600-450 مگاپاسکال

کاربرد ورق استیل 430

از جمله کاربردهای فراوان این ورق می توان به استفاده از آنها در روکش ماشین ظرفشویی، پانل های کابین یخچال، عناصر اتصال دهنده و بست ها،اجاق گاز، ترانسفورماتور دودکش،سیم کشی و صنعت خودرو سازی ساخت لولا، ساخت وسایل خانگی، پنل های سقفی، ساخت داخل خودروها و… اشاره کرد.

 

جدول آنالیز استنلس استیل 430

ترکیب شیمیایی ورق استیل 430 شامل %0.08 کربن، %1 سیلیسیوم، %1 منگنز، %0.04 فسفر، %0.015 گوگرد و %18-16 کروم می باشد. همانطور که پیداست کروم بیشترین میزان و گوگرد کمترین میزان عناصر تشکیل دهنده این فولاد را تشکیل می دهند.

ترکیبات شیمیایی ورق استیل 430

 

برای محاسبه وزن تقریبی استیل 430 می توانید از محاسبه گر وزن فولادها استفاده کنید.

 

خرید ورق زنگ نزن 430

قبل از اقدام به خرید “ورق استیل بگیر 430” و ثبت سفارش برای اطمینان از میزان موجودی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت ورق استیل 430

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت ورق استیل 430 با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

شرکت تجارت آلیاژ ارائه دهنده بهترین و مناسب ترین قیمت ها برای انواع ورق های استنلس استیل می باشد که برای مشاهده و مقایسه قیمت انواع ورق های استنلس استیل و انواع فولاد های آلیاژی می توانید از صفحه مربوط به قیمت استیل دیدن فرمایید.

021-66603335

تجارت آلیاژ


راهنمای خرید مشتریان

رویه خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(ورق)، جنس(استیل 430)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.