ورق استیل 309

ورق استیل 309 جز خانواده آلیاژ های استنلس استیل یا زنگ نزن می باشد که در استاندارد DIN آلمان با نام فولاد 1.4828 و همچنین با مشخصه ی X15CrNiSi20-12 شناخته میشود. همچنین این فولاد با نام ورق نگیر 309 نیز در میان فروشندگان فولاد نام برده می شود. این نوع آلیاژ شامل دو نوع ورق نزن 309 و ورق زنگ نزن 309S می باشد. آلیاژ 309S همان نوع 309 بوده اما با درصد کمتر کربن برای به حداقل رساندن ته نشینی کاربید ها و بهبود خواص جوشکاری می باشد. ورق زنگ نزن 309 یا همان فولاد ضد زنگ 309 دارای مقاومت در برابر خوردگی فوق العاده ای می باشد.

 

کاربرد ورق استیل 309

از کاربردهای ورق استیل 309 می توان به استفاده از آنها در قطعات کوره، قطعات موتور هواپیما و جت، مبدل های حرارتی، قطعات اگزوز اتومبیل و سایر وسایل حمل و نقل با درجه حرارت بالا… اشاره کرد.

 

جدول آنالیز استنلس استیل 309

در جدول آنالیز گرید 309 مشاهده می کنیم که کروم با متوسط %20 دارای بیشترین میزان و گوگرد با %0.015 دارای کمترین میزان عناصر به کار رفته در این فولاد می باشند.

ترکیبات شیمیایی ورق استیل 309
برای محاسبه وزن تقریبی استیل 309 می توانید از محاسبه گر وزن فولادها استفاده کنید.

 

 

خرید ورق استیل 309

قبل از اقدام به خرید “ورق استنلس استیل 309” برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش، همچنین دریافت میزان موجودی فولاد، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت ورق استیل 309

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت ورق استیل 309 با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

شرکت تجارت آلیاژ ارائه دهنده بهترین و مناسب ترین قیمت ها برای انواع ورق های استنلس استیل می باشد که برای مشاهده و مقایسه قیمت انواع ورق های استنلس استیل به ویژه ورق استیل 309 و انواع فولاد های آلیاژی می توانید از صفحه مربوط به قیمت استیل دیدن فرمایید.

021-66603335

تجارت آلیاژ پیشرو


راهنمای خرید مشتریان

رویه خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(ورق)، جنس(استیل 309)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.