ورق دوروستات

ورق دوروستات

ورق ضد سایش دوروستات

ورق دورستات (Durostat) از دسته ورق های ضد سایش است که محصول شرکت وستالپین (Voestalpine) اتریش می باشد. ورق ضد سایش دوروستات در سه گرید 400، 450 و 500 عرضه میشود.

جدول انالیز ترکیبات شیمیایی دوروستات

C%Si%Mn%P%
0.240.71.90.035
S%Cr%Mo%Ni%
0.0350.6 – 1.40.30.6

 

برای محاسبه وزن تقریبی ورق دوروستات می توانید از محاسبه گر وزن فولادها استفاده کنید.

کاربرد ورق ضدسایش دوروستات

فولاد دوروستات کاربردهای فراوانی دارد که از آن ها میتوان به لاینرهای آسیاب، سرندها، تجهیزات انتقال مواد، معدن و صنایع معدنی، ماشینها و ادوات کشاورزی، خودروهای سنگین، لایروبها، صنایع غدایی و ….. اشاره کرد.

خرید ورق دوروستات

برای خرید “ورق دوروستات” و ثبت سفارش با کارشناسان ما از طریق شماره 02167212 در ارتباط باشید.

قیمت ورق دوروستات

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت ورق دوروستات با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

برای مشاهده قیمت های مربوط به تمامی فولاد ها می توانید از صفحه مربوط به قیمت فولادها دیدن فرمایید.

شماره تماس:

021

66603335
66656277-9

تجارت آلیاژ پیشرو


راهنمای خرید مشتریان

رویه سفارش و خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(ورق)، جنس(ورق دوروستات)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لجاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرجله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.


محصولات مشابه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.