ورق فنری CK75

ورق ck75 از خانواده ورق های آلیاژی فنری بوده که در استاندارد DIN آلمان با نام فولاد 1.1248 نیز شناخته می شود. این فولاد برای تهیه فنرهایی با دقت ابعاد و کیفیت بالا به کار گرفته می شود. این ورق از عناصر سیلیسیم، منگنز، کروم، وانادیوم و مولیبدن با مقادیر متفاوت تشکیل شده است. این ورق با توجه به خاصیت فولادهای فنر دارای استحکام کششی قابل قبولی می باشد. این ورق نیز خاصیت ضد سایشی دارد.

مشخصات ورق 1.1248

  • استحکام بالا
  • خاصیت الاستیسیته خوب
  • مقاومت در برابر سایش و خوردگی
  • 150 الی 300 درجه سانتیگراد دمای پیش گرم

ترکیبات شیمیایی ورق 1.1248

C% Si% Mn% P%
0.65 – 0.73 0.15 – 0.35 0.6 – 0.9 0.025
S% Cr% Mo% Ni%
0.025 0.4 0.1 0.4

 

برای محاسبه وزن تقریبی ورق Ck75 می توانید از محاسبه گر وزن فولادها استفاده کنید.

کاربرد ورق فولاد ck75

به طور خلاصه فولاد و این ورق در صنایع خودرو،صنعت نفت گاز و پتروشیمی، جنگ افزار سازی، معدن، تجهیزات آزمایشگاه، ساختمان، کشاورزی و غیره کاربردهای فراوان دارد.

قیمت ورق فنری Ck75

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت ورق فنری Ck75 با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

برای مشاهده قیمت های مربوط به تمامی فولاد ها می توانید از صفحه مربوط به قیمت فولادها دیدن فرمایید.

خرید ورق CK75

برای خرید “ورق Ck75” و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

امکان ثبت سفارش از طریق چت آنلاین نیز هست.

راهنمای خرید ورق Ck75 در پایان متن ذکر شده است و همواره میتوانید ۲۴ ساعته از طریق پشتبیانی آنلاین سایت و تا پایان ساعت اداری از طریق شماره های ذکر شده اطلاعات محصول خود را یه کارشناسان ما اعلام کنید.

شماره تماس:

021

66603335
66656277-9

شرکت تجارت آلیاژ پیشرو

راهنمای خرید مشتریان

رویه سفارش و خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو یکی از مراکز فروش ورق فنری تهران بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(ورق)، جنس(ورق Ck75)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لجاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرجله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.