ورق آهنی

ورق st37 از دسته ورق های آلیاژی ساختمانی و ضدسایش است که از ورق های پرکاربرد در صنعت می باشد. این ورق به دلیل استحکام بالایی که دارد در مصارف کشتی سازی و ساخت پل نیز به کار می رود. فولاد st37 که با استفاده از تکنولوژی نورد گرم تولید می شود طی مراحلی با دمای بالا گداخته شده و به رنگ مات درمی آید و به دلیل رنگ تیره آن، در بازار ایران آن را ورق سیاه نیز می نامند. کربن موجود در این ورق به استحکام آن کمک میکند. این ورق به دلیل عناصر کم نزدیک ترین فولاد به آهن است که آن را ورق آهنی می نامند.

عددی که بعد از واژه St قرار میگیرد نمایانگر استحکام کششی فولاد است. پس فولاد St52 نسبت به فولاد St37 یا St44 استحکام کششی بیشتری دارد. این نکته نیز حائز اهمیت است که عدد بعد از St کیفیت آن را نیز نمایش میدهد.

 

ورق St37-2

ورق ST37-2 نسبت به اس تی 37 دارای کربن بیشتر است و در آن را با نام St44 نیز میشناسند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با پشتیبانی آنلاین ما در سایت ارتباط برقرار کنید

 

جدول ترکیبات ورق St37

از جدول ترکیبات شیمیایی فولاد st37 که در زیر آمده است، در می یابیم که در این فولاد عنصر منگنز با میزان %1.2 دارای بیشترین سهم و عنصر گوگرد با میزان %0.02 دارای کمترین سهم در ترکیب عناصر این فولاد می باشد.

انالیز فولاد St37

C% Si% Mn% P%
0.16 0.35 min 0.3 – max 1.2 0.025
S% Cr% Cu%
0.02 0.3 0.3

 

برای محاسبه وزن تقریبی ورق St37 می توانید از محاسبه گر وزن فولادها استفاده کنید.

دانلود اطلاعات فولاد st37


مقایسه ورق St37

تفاوت ورق St52 و St37

اولین تفاوت این دو فولاد در کروم و مس موجود در St37 است که در St52 موجود نیست و سایر عناصر این دو نزدیک بهم است. این محصول را در بین بازاری ها با نام ورق آهنی شناخته میشود که به دلیل عناصر کم موجود در آن است.

 

کاربرد ورق آهنی

ورق st37 به دلیل داشتن میزان کربن پایین، از استحکام و خاصیت جوش پذیری بالایی برخوردار بوده و به همین علت است که در صنایع ساختمان و راهسازی و ساخت پل ها و همچنین صنایع دریایی و کشتی سازی کاربرد فراوان دارد. 

ورق سیکا 45

قیمت روز ورق St37

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت ورق St37 در تهران با شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند. 

برای مشاهده قیمت های مربوط به تمامی فولاد ها می توانید از صفحه مربوط به قیمت فولادها دیدن فرمایید.

خرید ورق St37

قبل از هرگونه خرید و ثبت سفارش “فولاد St37” شما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا از میزان قیمت و موجودی فولاد مورد نظر خود اطلاعات کامل را دریافت کنید.

امکان ثبت سفارش آنلاین نیز وجود دارد. چنانچه با این روش مایل به ثبت سفارش هستید نوع متریال، مقاطع، شماره تماس و مقدار مورد نظر خود را برای پشتیبانی ما ارسال کنید تا بخش فروش با شما تماس بگیرند.

راهنمای خرید ورق St37 در پایان متن ذکر شده است و همواره میتوانید ۲۴ ساعته از طریق پشتبیانی آنلاین سایت و تا پایان ساعت اداری از طریق شماره های ذکر شده اطلاعات محصول خود را یه کارشناسان ما اعلام کنید.

شماره تماس واحد فروش:

021-67212

مجموعه تجارت آلیاژ پیشرو


راهنمای خرید مشتریان

رویه سفارش و خرید از شرکت تجارت آلیاژ پیشرو بسیار آسان و در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما میتوانید با ارتباط با واحد فروش به یکی از روش های تماس تلفنی، تلگرام و چت آنلاین در سایت شرکت تجارت آلیاژ، اطلاعات اولیه خود شامل نام خانوادگی، نام شرکت، تلفن تماس و اطلاعات کالای درخواستی شامل نوع کالا(ورق)، جنس(ورق st37)، ابعاد و مقدار مورد نیاز خود را به اطلاع همکاران ما در واحد فروش برسانید.

مشاوران شما در شرکت تجارت آلیاژ پیشرو با بررسی کاربرد کالا، اطلاعات فنی مورد نیاز، موجودی کالا در بازار و جایگزین های مناسب تر به لحاظ فنی و قیمتی، بهترین پیشنهاد را در قالب پیش فاکتور برای شما ارسال می نمایند. در این مرحله مذاکرات بازرگانی در راستای ارائه بهترین خدمات و کالا صورت می پذیرد و در صورت تایید پیش فاکتور نهایی و واریز پیش پرداخت توسط مشتریان گرامی، صورت خروج کالا از انبار تهیه و کالای در خواستی جهت حمل آماده بارگیری می شود.

Summary
ورق آلیاژی ST37
Article Name
ورق آلیاژی ST37
Description
ورق st37 از دسته ورق های آلیاژی ساختمانی و ضدسایش است که از ورق های پرکاربرد در صنعت می باشد. ورق st37 را از تجارت آلیاژ تهیه کنید.
Author
Publisher Name
تجارت آلیاژ
Publisher Logo